Yeni Reduced price! Lüminesans Elektronik Ahşap Gyro Renkli Flaş Müzik Ahşap Gyro Durak Kaynağı Sıcak Üretici Toptan Daha büyük görüntüle

Lüminesans Elektronik Ahşap Gyro Renkli Flaş Müzik Ahşap Gyro Durak Kaynağı Sıcak Üretici Toptan

₺38.19

Yeni ürün

Birim Tipi parça
Paket Boyutu 20cm x 10cm x 10cm (7.87in x 3.94in x 3.94in)
Yaş Aralığı 5-7 Yıl
Özellikler iskandil
cinsiyet Üniseks
Marka Adı Cdragon
plastik Türü ABS
uyarı above 5 years old
malzeme Plastik
öğe Türü Tek
Category Gyro
Toys Material Plastic/Plastic
Whether Electric Is
Applicable to the Crowd Not Limited
Foreign Trade Type Export
3C Configuration Category 14-Year-Old More than of Toys
Blades Material Plastic
Measurement Unit A
SKU 321
Power Supply Style Battery


Bir ucu : Gyro bahar sürece gitmek iki daire yaklaşık olamaz çok turn uzmanları kötü kolay, teşekkür ederim!!!
Not: verici her toplu teslimat. Renk için farklı alınan fiziksel geçerli olacaktır.
Ürünleri tanıttı:
[Ürün adı]: Flaş müzik ahşap Gyro
[Ürün rengi]: şekilde görüldüğü gibi
[Ürün boyutu]: 6.5*8.5
[Ürün ambalajı]: renk kutusu
[Ambalaj numarası ]: 200 Bir bir şey
Yöntemleri: gyro verici saat yönünde dönüş üç altında tıklayın hızlı rotasyon renkli bir ışık, çok güzel (Genel sürgülü olabilir bir kaç on saniye).
Elektronik yedek: gyro iç düğme elektronik. Elektronik bitkin sonra can ile küçük tornavida araçları sökün gyro üst dışarı vida elektronik değiştirilebilir elektronik alt, sonra değişiklik olarak kurtarma olabilir olduğunu.
Prensibi: gyro veya dönen gyro oyuncaklar denilen bir tür binlerce. Bu merkez eksen etrafında rotasyon denge gyro kesme-kenar bir küçük.
Dikkat: temkinli!
(: Bu fiyat toptan fiyat, navlun için,
Pazar öneriler fiyat: 8-15 yuan
Detaylı açıklayın: renkli müzik gyro yeniden önce o eski ahşap Gyro, biz üreme sonra 80 izin çocuk era için şimdi çocukların bir ilginç bir hediye. Sürece kolu ile iyi rüzgar gyro dışarı göndereceğiz yedi renkli ışık, harika ve parlama ile müzik bu çocuklar için çok iyi hediye, harika müzik mutlu büyüme! Müzik gyro geleneksel bir moda elemanları ve modern teknoloji faz füzyon oyuncaklar bu set spor, eğlence hareketi gelen bir limit sitesi ve zaman kapalı, açık ve tüm oynayabilirsiniz Gece bu benzersiz tarzı neon yanıp sönen ambilight oynamak, sahne gözler için bir şölen. Gyro ile tasarım zinciri olduğunu Kullanarak dönen rüzgar gerekmez halat, ışık yayan diyot ile donatılmış ve santrifüj anahtarı çok uygun basit bir sarma için gyro üzerinde, yavaşça gitmek 2-3 daire sonra sürece yavaşça düğmeye de sarma üst düğmesi olabilir. Gyro içinde dönme olacak zaman farklı renkli ışık yanıp sönen ve değişiklikler ve müzik, hakkında bir kaç on saniye ve aynı zamanda döndürülebilir dönen ile bir daire güzel ışık, çok bebek çekmek dikkat! Bu paragraf oyuncaklar operasyon basit uygun. Emin her bebek gibi olacak ve var müzik ve ışık güzel bir vardır, anne ve Baba ve bebek oyun aynı zamanda da eğer olacak anılar çocukluk mutlu olduğunu zaman! Bu bir izin yetişkinler yardımcı ama yılan vida oynamak istiyorum. Işık kendisi ses yılan Vida yüksek hızlı rotasyon zaman renkli ışık ve popüler müzik. Gyro ile geliyor verici kırbaç gerekmez malzeme için plastik. Müzik gyro geleneksel bir moda elemanları ve modern teknoloji faz füzyon oyuncaklar bu set spor, eğlence hareketi gelen bir limit sitesi ve zaman kapalı, açık ve tüm oynayabilirsiniz Gece bu benzersiz tarzı neon yanıp sönen ambilight oynamak, sahne gözler için bir şölen. (Ve geleneksel Gyro Ile kırbaç çırpılmış var belli Güvenlik Gizli Sorun) ": rüzgar ile gyro üzerinde dönen bir kaç daire sonra basın bahar, gyro toprağa olacak mutlu rotasyon ve bir müzik gyro üzerinde Renk Fener Festivali dönüşümü tutmak, Etrafında gyro içinde ve bir kırmızı lazer hattı özel güzel. Müzik ile parlaklık rotasyon gyro eğlenceli artırmak. Bu yapmak çocuk egzersiz zihin gelişmiş hareket koordinasyonu; ayrıca yetişkinler bulmak çocukluk, duyguların çocukluk keyfini çıkarın! Gyro olduğunu set spor, eğlence, spor oyuncakları birinde zevk için; özel gece etkisi iyi. Ürünleri için ahşap konu kurulum lüminesans Etkisi Cihazı rotasyon flama yanıp sönen, neon Yi Cai, çocuklar için eğlenceli harika hayat Ekleyin ve zengin hayal sol hızlı

Etiketler: Ucuz Lüminesans Elektronik Ahşap Gyro Renkli Flaş Müzik Ahşap Gyro Durak Kaynağı Sıcak Üretici Toptan, Yüksek Kalite Lüminesans Elektronik Ahşap Gyro Renkli Flaş Müzik Ahşap Gyro Durak Kaynağı Sıcak Üretici Toptan, Çin İplik Tops Tedarikçiler.

Bir değerlendirme yazın

Lüminesans Elektronik Ahşap Gyro Renkli Flaş Müzik Ahşap Gyro Durak Kaynağı Sıcak Üretici Toptan

Lüminesans Elektronik Ahşap Gyro Renkli Flaş Müzik Ahşap Gyro Durak Kaynağı Sıcak Üretici Toptan

Bir ucu : Gyro bahar sürece gitmek iki daire yaklaşık olamaz çok turn uzmanları kötü kolay, teşekkür ederim!!! Not: verici her toplu teslimat. Renk için farklı alınan fiziksel geçerli olacaktır. Ürünleri tanıttı: [Ürün adı]:

İlgili ürünler